kdo jsme

O nás

Společnost ENDEKA se zaměřuje na záchranu rodinných a bytových domů, aby mohly i nadále sloužit jako kvalitní bydlení dalším generacím. Nestavíme novostavby na „zelené louce“, naopak vidíme velký potenciál ve spoustě chátrajících nemovitostí, kterým dáváme příležitost plnit znovu svou primární funkci. Zaměřujeme se především na atraktivní lokality města Brna, které budoucím majitelům poskytují výhody kompletní infrastruktury a plné občanské vybavenosti. Stručně řečeno VDECHUJEME NEMOVITOSTEM NOVÝ ŽIVOT.

Nálepka

01

NEJKVALITNĚJŠÍ

Kvalita před kvantitou, ne naopak

Za život mnoho nemovitostí nekoupíte, o to důležitější je jejich kvalita. Vnímáme to jako náš největší závazek – koupí naší nemovitosti v nás vyjadřujete důvěru.  Za rok přetvoříme 50 nemovitostí a s každou si vyhrajeme. Nechceme být největším, ale nejkvalitnějším developerem.

Dům

02

BRNĚNSKÝ

Jsme tady doma, známe Brno jako svoje boty

Brno vnímáme jako ideální místo pro život. Je velké i malé současně, s rušnými ulicemi velkoměsta i lesy hned za jeho hranicemi. Plné míst, která nabízí kvalitní bydlení již teď a spoustou těch, která je nabízet mohou. Chceme se podílet na jeho proměnách a zlepšovat jej v oblasti bydlení.

Lupa

03

DEVELOPER

Nejsme realitka ani spekulanti

Jsme investoři do nemovitostí, kteří si našli své místo na trhu. Přetváříme chátrající a nefunkční v moderní a přínosné. Všechny nemovitosti, které prodáváme jsou v našem vlastnictví. Svou energii netříštíme – nejsme stavební firma, realitní kancelář ani architektonické studio. Naším oborem jsou investice a nic jiného.

kdo jsme

NÁŠ TÝM

Pokud Vás zajímá, kdo stojí za výsledky naší firmy, pak jste tu správně. Jsme souborem individualit, kteří společně DĚLÁME BRNO HEZČÍ prostřednictvím výstavby a rekonstrukce nemovitostí.

názory

reference

Jednání prodejkyně Báry bylo profesionální, velmi příjemné, celkově jsme s firmou ENDEKA hodně spokojeni a můžeme ji rozhodně doporučit.

Marcela Sečková

Doporučuji spolupráci s ENDEKA, s.r.o.
Již více než sedm šťastných let mám možnost spolupracovat s touto společností. Profesionalní tým lidí, kteří táhnou za jeden provaz, mají lidský přístup a zároveň odborné znalosti a úroveň v procesu obchodování s nemovitostmi na vynikající a obdivuhodné úrovni.Brno je s nimi opravdu hezčí 🙂

Veronika Michnová

V bytě od ENDEKA bydlím už měsíc a vše je SUPER! Jednání ze strany ENDEKA bylo naprosto bezproblémové, komunikace výborná, nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Děkuji celé společnosti a zejména Veronice Faltusové za trpělivost a vstřícnost.

Žaneta Charvátová


Společnost ENDEKA působí na našem trhu už nějaký ten čas a za mě můžu jen doporučit. Nemovitosti které nabízí jsou v krásném moderním stavu které jen tak někde nenajdete. Společnost jak má být! Chování a profesionálnost ke klientům je vždy na nejvyšší úrovni!!!

Tomáš Vaněček

V uplynulých týdnech jsme absolvovali dvě prohlídky nemovitostí společnosti Endeka. Ačkoli jsme se ani pro jednu z nich nerozhodli, rádi bychom vyjádřili absolutní nadšení z příjemného a korektního jednání. V obou případech (paní Tesařová, paní Faltusová) bych ocenil především neobvyklou dávku otevřenosti a upřímnosti, která celou komunikaci doprovázela. Veškerá interakce nezaváněla PR řečmi, nebyla zatížená jakýmkoli tlakem nebo návodnými frázemi. Člověk se opravdu cítil jako při diskuzi se známým, fundovaným v dané oblasti, který mu dává cenné rady při zohlednění vašich vlastních požadavků, potřeb a snů. Myslím si, že takové jednání není v tvrdém světě realit a developerství příliš obvyklé a bylo velice příjemné se s něčím takovým setkat.

Petr Kotrla

Korektní a profesionální jednání, vstřícnost a spolehlivost. Paní Tesařová nám vyšla maximálně vstříc jak během prodeje bytu (katastr, informace, dokumentace, osobní přístup), tak po něm, což není vždy samozřejmost. Mají nastaven agresivnější model financování (nepřistoupili na advokátní úschovu), ale u nás proběhlo vše v naprostém pořádku. Mohu doporučit.

Jan Hřebíček

Se společností ENDEKA spolupracuji již mnoho let. Za celou dobu se její představitelé chovají velmi profesionálně, korektně a především konzistentně. To z dlouhodobého hlediska oceňuji nejvíce. Firmu hodnotím velmi kladně a jejich služby, či produkty mohu směle doporučit.

Jan Veselý

endeka

dceřiné společnosti