kdo jsme

O nás

Nálepka

01

TVOŘÍME

Bereme si do parády starší, neudržované domy a vracíme jim původní lesk a slávu. Přetváříme chátrající a nefunkční v moderní a přínosné.

Dům

02

KVALITNÍ

Moderní byty s upravenými zahradami v širším centru města. Vytváříme ucelené projekty, které mají smysl. A přistupujeme k nim, jako bychom v nich chtěli sami bydlet.

Lupa

03

BYDLENÍ

Nebudujeme pouze domov. Budujeme vzájemnou důvěru a prostor pro další generace. To je náš závazek, který máme na paměti.

tým

NÁŠ TÝM

Kdo za tím vším stojí? Nákupčí a prodejci nemovitostí, technici, asistentky i fotografové. Každý z nás je úplně jiný, a přesto nebo možná právě proto tvoříme sehraný tým.

Tomáš Kalousek
Daniela Števanková

názory

reference

Eva Vymětalová
Na konci loňského roku jsem koupila byt od fy ENDEKA a chtěla bych vyzdvihnout práci p.Tesařové, která byla vysoce profesionální a vždy měla obrovskou trpělivost a čas mi odpovědět na jakoukoli otázku. Pokaždé jsem měla pocit, že je tu pro mne a žádný můj požadavek nebo dotaz není malicherný nebo zbytečný. S takovýmto přístupem jsem se dlouho nesetkala v dnešní uspěchané době. Ještě jednou velké díky a doufám, že vám toto nasazení vydrží 🙂

Eva Vymětalová

Hana Kirschbaumová
Spolupráce se společností ENDEKA, jmenovitě s p. Tesařovou, probíhala na velice profesionální úrovni, na naše dotazy reagovala vždy obratem a snažila se nám poradit i při jednáních o hypotéce. Prohlídky všech nabízených bytů jsou připraveny na vysoké úrovni, odvedené stavební práce jsou nadstandardní, při prohlídkách několika bytů jsme nenašli jakékoliv nedodělky. Společnost ENDEKA můžeme doporučit, v budoucnu máme zájem od společnosti koupit ještě další byt.

Hana Kirschbaumová

Lukáš Kameník
První věc, co mě zaujalo, byl velmi pekně a profesionálně zpracovaný inzerát (vizualizace, moderní netradiční popis…) – jednalo se o Potoční v Komárově, spodní byt. Po shlédnutí ostatních nabídek na stráce Endeky jsem byl velmi příjemě překvapen nápaditostí zpracovaných projektů.Musím ocenit, že popis odpovídal realitě. Vlastně terasa byla ještě lepší 🙂 Samotný prodej proběl bez jakýchkoliv komplikací – všechna dokumentace byla včas připravena. Slečna Faltusová zajistila vždy vše potřebné a i díky tomu to proběhlo velmi hladce. S odstupem času mohu hodnotit i jednání společnosti – to na mě působí velmi dobrým dojmem – jakmile jsem něco potřeboval, nebo se objevil nějaký problém, společnost to obratem řešila. Určitě bych ji doporučil dále.

Lukáš Kameník

Julia Burova
Byt, o který jsem měla zájem, se mi hned líbil. Všechno je čisté, nové a kvalitní. Jednání se slečnou Faltusovou, která se o mně starala, bylo příjemné a rychlé. Dostala jsem od ní veškeré potřebné informace. Většinou je koupě nemovitosti stres a nervy. Ale ted všechno proběhlo rychle a hladce. Prostředí firmy působilo velice příjemným dojmem (při podpisu smlouvy). Při předání klíčů na mě čekalo milé překvapení: meruňkový koláč, víno, čaj a dopis od pana majitele firmy s přáním krásného bydlení. Byla jsem maximálně spokojená. Moc děkuji.

Julia Burova

Veronika Michnová
Doporučuji spolupráci s ENDEKA, s.r.o. Již více než sedm šťastných let mám možnost spolupracovat s touto společností. Profesionalní tým lidí, kteří táhnou za jeden provaz, mají lidský přístup a zároveň odborné znalosti a úroveň v procesu obchodování s nemovitostmi na vynikající a obdivuhodné úrovni.Brno je s nimi opravdu hezčí 🙂

Veronika Michnová

Žaneta Charvátová
V bytě od ENDEKA bydlím už měsíc a vše je SUPER! Jednání ze strany ENDEKA bylo naprosto bezproblémové, komunikace výborná, nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Děkuji celé společnosti a zejména Veronice Faltusové za trpělivost a vstřícnost.

Žaneta Charvátová

Tomáš Vaněček
Společnost ENDEKA působí na našem trhu už nějaký ten čas a za mě můžu jen doporučit. Nemovitosti které nabízí jsou v krásném moderním stavu které jen tak někde nenajdete. Společnost jak má být! Chování a profesionálnost ke klientům je vždy na nejvyšší úrovni!!!

Tomáš Vaněček

Petr Kotrla
V uplynulých týdnech jsme absolvovali dvě prohlídky nemovitostí společnosti Endeka. Ačkoli jsme se ani pro jednu z nich nerozhodli, rádi bychom vyjádřili absolutní nadšení z příjemného a korektního jednání. V obou případech (paní Tesařová, paní Faltusová) bych ocenil především neobvyklou dávku otevřenosti a upřímnosti, která celou komunikaci doprovázela. Veškerá interakce nezaváněla PR řečmi, nebyla zatížená jakýmkoli tlakem nebo návodnými frázemi. Člověk se opravdu cítil jako při diskuzi se známým, fundovaným v dané oblasti, který mu dává cenné rady při zohlednění vašich vlastních požadavků, potřeb a snů. Myslím si, že takové jednání není v tvrdém světě realit a developerství příliš obvyklé a bylo velice příjemné se s něčím takovým setkat.

Petr Kotrla

Jan Hřebíček
Korektní a profesionální jednání, vstřícnost a spolehlivost. Paní Tesařová nám vyšla maximálně vstříc jak během prodeje bytu (katastr, informace, dokumentace, osobní přístup), tak po něm, což není vždy samozřejmost. Mají nastaven agresivnější model financování (nepřistoupili na advokátní úschovu), ale u nás proběhlo vše v naprostém pořádku. Mohu doporučit.

Jan Hřebíček

Jan Veselý
Se společností ENDEKA spolupracuji již mnoho let. Za celou dobu se její představitelé chovají velmi profesionálně, korektně a především konzistentně. To z dlouhodobého hlediska oceňuji nejvíce. Firmu hodnotím velmi kladně a jejich služby, či produkty mohu směle doporučit.

Jan Veselý

endeka

Společnosti ve skupině

partněři

S kým spolupracujeme

Chcete svůj byt pronajmout bez starostí? Společnost Garantovaný nájem se o to s přehledem postará. Najde slušné podnájemníky, pravidelně bude dohlížet na stav vaší nemovitosti a zajistí, že všechny platby proběhnou včas a v pořádku. Nebojte se jim ozvat.

Více

S prací této rodinné stavební společnosti jste se už určitě setkali. Jejich referencí jsou novostavby, rekonstrukce a modernizace bytových a rodinných domů po celém Brně.

Více

Slaboproud, silnoproud, zabezpečovací a kamerové systémy, instalace TV a PC rozvodů. Nic z toho není pro soběšickou společnost Komp žádný problém.

Více