prodej

prodáváte nemovitost? prodejte ji nám!

Chcete prodat rodinný nebo bytový dům? ENDEKA je kapitálově silná developerská společnost, která ve využití těchto nemovitostí vidí větší smysl než v nové výstavbě na zelené louce. Proto Vám nabízíme přímý odkup nemovitosti za nejvyšší kupní cenu. S námi si odpustíte desítky prohlídek a smlouvání o ceně. Navíc se o ni nebudete muset s realitní kanceláří dělit. Nečekejte až prodej Vaší nemovitosti někdo zprostředkuje, prodejte nám ji rovnou.

Lupa

01

Garantujeme nejvyšší
kupní cenu

Zisk netvoříme nákupem pod cenou, ale kvalitně provedenou rekonstrukcí. Klienti naše nemovitosti patřičně oceňují, proto Vám můžeme nabídnout odkup nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. Podívejte se, jak naše cenová nabídka vypadá.

Dům

02

Vše zařídíme za vás
A to rychle

Jsme přímý kupec. S námi Vás nečekají desítky prohlídek jako s realitní kanceláří. Nemovitost si jednou prohlédneme, zajistíme všechny potřebné dokumenty a kupní cenu uhradíme v termínu dle Vašich představ.

Lupa

03

Nejsme spekulanti
Jsme brněnský developer

Zrealizovali jsme projekty za 303.604.057 ,- Kč. Vaši nemovitost neprodáme obratem ruky, ale vdechneme jí nový život tak, aby nadále plnila svou primární funkci a dělala radost budoucím majitelům. Téměř 10 let neděláme nic jiného.

Navíc

Získejte o 5 % vyšší kupní cenu

Nabízí Vám realitní kancelář zprostředkování prodeje bez starostí a hlavně zdarma? Nenechte se mýlit, nakonec její služby draze zaplatíte. Více než 16 000 realitních makléřů z něčeho žít musí.

V první řadě je třeba k tržní ceně Vašeho domu připočíst daň z nabytí nemovitosti ve výši 4% z kupní ceny, kterou nabyvatel platí. V případě, že se rozhodnete svěřit prodej nemovitosti realitní kanceláři, navýší se kupní cena o provizi za zprostředkování, která obvykle činní dalších 5%. Realitní makléř Vás ale uklidní, že Vy ji přece neplatíte. Opravdu?

Realitní kancelář musí při oceňování Vašeho domu počítat i se svou provizí, která se do celkové kupní ceny započítá. Prodáváte-li rodinný dům v širším centru Brna s tržní hodnotou 7.350.000,- Kč, realitní makléř ho bude s ohledem na svou 5 % provizi nabízet za 7.000.000,- Kč a 350.000,- Kč bude ve formě rezervačního poplatku odměnou za jeho „služby“. Prodávající tedy opravdu nic neplatí, ale přijde ho to draho.

Přímým prodejem nemovitosti si ušetříte výběr z nekonečného množství realitních kanceláří a nebudete se o kupní cenu s nikým dělit.

Průběh

Chcete nemovitost prodávat, nebo prodat?

Chceme Brno hezčí a plné spokojených rodin žijících v moderních domovech. Abychom mohli takové bydlení tvořit, musíme nemovitosti nejprve nakoupit. A to je moje úloha.

Domluvíme se, kdy se na Váš rodinný nebo bytový dům přijdu podívat. Jedna prohlídka, víc jich není potřeba. Vcelku podstatný rozdíl oproti realitním kancelářím, které si u Vás udělají den otevřených dveří. Doslova.

Určení tržní ceny Vaší nemovitosti mi nezabere více než jeden den. Cenovou nabídku Vám nepošlu esemeskou ani nesdělím po telefonu. Obdržíte dokument, ve kterém uvidíte, za kolik se prodaly podobné domy v nejbližším okolí v posledním roce.

Až si kupní cenu odsouhlasíme, zajistím veškerý právní servis zdarma. Ujistíme se, že v kupní smlouvě bude termín úhrady kupní ceny dle Vašich představ. Máme za sebou silné investory a dostatek vlastního kapitálu, proto se nebudeme zdržovat bankovním odhadem a následným schvalováním úvěru.

V době, kdy by realitní makléř nadšeně navolával první prohlídky, budete mít podepsanou kupní smlouvu a peníze na cestě. Pokud chcete prodat nemovitost, tak já jsem člověk, kterého hledáte.

Marek Cifr

Marek Cifr

Nákupčí nemovitostí

+420 737 090 045

realizace

Reference prodávajících

Prodej nemovitosti je v životě člověka velký krok. Přímý odkup nemovitosti umožňuje k celé věci přistupovat osobně a vyjít Vám maximálně vstříc. Jsme rádi, že prodávající jsou s našimi službami natolik spokojení, že se nebojí o svou zkušenost podělit.