prodej

prodáváte nemovitost? prodejte ji nám!

Chceme Brno plné spokojených rodin žijících v moderních a kvalitních domovech. Abychom mohli takové bydlení tvořit, musíme nemovitosti nejprve nakoupit. Třeba právě ta Vaše může sloužit jako domov i dalším generacím. Proto nečekejte až prodej Vaší nemovitosti někdo zprostředkuje, ale prodejte nám ji rovnou.

Poznámky

01

Máme zkušenosti,
působíme na trhu 9 let

Jsme brněnská společnost, která se na trhu pohybuje od roku 2009. Za tu dobu jsme řešili snad všechny problémy, které při prodeji nemovitostí mohou nastat. Díky našim zkušenostem dokážeme odkup Vaší nemovitosti zrealizovat v krátké době a zařídit za Vás vše potřebné.

Dům

02

Zrealizovali jsme
projekty za 303.604.057 ,- Kč

Zisk netvoříme nákupem nemovitostí pod cenou, ale kvalitně provedenou rekonstrukcí. Naše nemovitosti klienti patřičně oceňují, a proto vám můžeme nabídnout odkup nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.

Lupa

03

Neskrýváme se
a jsme transparentní

Nemáme se za co stydět, a proto se neschováváme. Všichni zaměstnanci se ke své společnosti hrdě hlásí. V kontaktech se můžete podívat kdo u nás pracuje a s kým se v případě spolupráce setkáte. Naše hospodářské výsledky pravidelně zveřejňujeme, jak se sluší a patří.

Kontakt

Kontaktujte nás a dohodneme se

Pokud uvažujete nad prodejem nemovitosti, tak já jsem člověk, kterého hledáte. Vaši nemovitost ocením a nabídnu Vám za ni nejvyšší možnou cenu. Provedu Vás celým procesem prodeje tak, abyste měli co nejméně starostí. Zajistím veškerou administrativu a běhání po úřadech. Mým úkolem je nacházet nemovitosti s potenciálem vytvořit kvalitní bydlení a zajistit, že ho budeme tvořit právě my. Kontaktujte mě a domluvíme se na termínu kdy se setkáme a prohlédneme si Vaši nemovitost. Třeba právě ta Vaše může sloužit jako domov i dalším generacím.

Marek Cifr

Marek Cifr

Nákupčí nemovitostí

+420 737 090 045

realizace

Reference prodávajících