investice

Dáváme investicím pevné základy

Chcete investovat smysluplně a podílet se na rozvoji našeho města? ENDEKA dává investicím pevné základy a zároveň řeší potřebu bydlení v Brně. Ať už jste drobný střadatel, nebo chcete vhodně doplnit své portfolio, investice do rezidenčních nemovitostí Vám zaručí stabilní výnos a možnost podílet se na vytváření trvalých hodnot.

Chci stabilní výnos

Proč investovat právě s námi?

3 Roky
138 Investorů
54 070 000 Kč Investovali

Garantovaný výnos 5,05 % p.a.

Minimální výše investice 50 000,- Kč

Investujeme v oboru, kterému dobře rozumíme. V obchodu s nemovitostmi se pohybujeme již přes 10 let, za tuto dobu jsme nabrali bohaté zkušenosti. Našli jsme si vlastní strategii, jak dosahovat nadprůměrných výnosů. Nechceme ji označovat za jedinečnou, nejlepší nebo výjimečnou. Raději použijeme slovo ověřenou a dlouhodobě fungující. Nebudeme ji zdlouhavě popisovat, věříme ve výsledky a ty za námi jednoznačně jsou.

Proč hledáme další investory?

Díky investorům dosahujeme na zajímavější projekty

Na trhu se i v současné době objevuje spousta zajímavých nemovitostí. Ty nejzajímavější bývají rychle pryč. Je proto nutné umět včas zareagovat. Jedním z nejvíce rozhodujících faktorů je rychlost platby. Pokud chceme být v tomto směru úspěšní, musíme disponovat dostatkem likvidního kapitálu a tím peníze od investorů rozhodně jsou.

Víc kapitálu nám dovoluje lépe diverzifikovat

Mezi jednu z investorských pouček platí diverzifikovat zdroje. Čím více rozdělujete kapitál, tím více rozptylujete riziko ztráty na konkrétním projektu. Ať už projekt zbrzdí státní aparát nebo třeba nepřejícný soused. Tento postup si můžete dovolit jen v případě, že máte kapitálu dostatek. Navíc ceny nemovitostí a stavebních prací rostou a tím se nároky ještě zvětšují.

Méně byrokracie oproti bankovnímu sektoru

Ne, banky opravdu nejsou zlo a i my jejich služeb využíváme. Někdy je to s nimi ale příliš složité. Odhady, formuláře, projekty, předprodanost…. však to znáte. Pokud něco definuje banky, pak je to nepružnost. Někdy je naše investice tak rychlá, že než se banka rozhodne nám přidělit úvěr máme nakoupeno, opraveno i prodáno. Proto jsou pro nás investorské peníze zajímavé i když za ně musíme víc zaplatit.

Je pro nás smysluplnější zhodnocovat Vaše investice, než živit bankovní sektor

Jsme ryze česká firma, a proto nám úplně nedává smysl živit zahraniční banky. Investoři a osobní vztahy s nimi jsou nám mnohem blíže než anonymní akcionáři. Není nic lepšího, než když na vztahu vydělávají obě strany, které jsou si rovnocenné a mohou se nazývat partnery. Ve vztahu klient banka se tak cítíme opravdu málokdy.

Přidejte se ke 138 investorům, kteří už do nás důvěru vložili a pojďte s námi DĚLAT BRNO HEZČÍ. Stabilní výnos a Brno plné spokojených rodin žijících v moderních domovech jsou hodnoty, které Vám ENDEKA na oplátku nabízí.

Chci stabilní výnos

reference

Reference investorů

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

ENDEKA je developer, který nestaví nové objekty, ale naopak rekonstruuje staré domy v Brně tak, aby se staly lákavým místem k životu. Je pro vás filozofie firmy při rozhodování, zda do ní investovat, důležitá?

Než někam vložím své peníze, zajímám se, co přesně daná společnost dělá. Ve společnosti ENDEKA si dali tu práci a seznámili mě se svými projekty, ukázali mi domy, které realizovali. Byl to jeden z důvodů, který mě přesvědčil pro investici.

p. Gábová

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Čeho si na spolupráci se společností ENDEKA nejvíc ceníte?

Vše je vždy přesně tak, jak se dopředu domluvíme. Navíc mi nabízí velmi solidní procento z mé investice. Pracovala jsem 40 let ve financích a vím, že takový výnos s tak nízkou mírou rizika bych jinde těžce získávala.

p. Gábová

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Jak jste se o firmě ENDEKA dozvěděla?

Měla jsem dobré reference na jednoho z majitelů společnosti.

p. Gábová

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Na společnost ENDEKA jste se sám obrátil s tím, že byste zde rád investoval své peníze. Co vás k tomu přivedlo?

O společnosti jsem se dozvěděl od svého kamaráda, který ve firmě působí. Prověřil jsem si reference, na veřejně dostupném serveru jsem si zjistil hospodářské výsledky, které tam ENDEKA pravidelně zveřejňuje. Společnost mě svou veřejnou prezentací a lidmi, se kterými jsem následně jednal, přesvědčila, že je důvěryhodná.

p. Holubář

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Zvažoval jste také nabídku od konkurenční společnosti. Proč jste se nakonec rozhodl pro společnost ENDEKA?

Důležitými argumenty, které mě nakonec přesvědčily, byly dlouholetá historie, kterou konkurent neměl, a také větší jistota stabilního výnosu. Konkurence sice nabízela o něco větší možný výnos, rizika byla ale mnohem větší. Pro hrálo také to, že je to česká společnost s českými vlastníky.

p. Holubář

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

ENDEKA pravidelně pořádá pro své investory neformální setkání na zajímavých místech jako je parník nebo historická vila. Jsou pro vás tato setkání důležitá?

Tyto akce určitě nejsou důvodem, proč bych se rozhodl do dané společnosti investovat. Jsou ale příjemným bonusem ke skvělé spolupráci.

p. Holubář

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Jste jedním z historicky prvních investorů společnosti ENDEKA. Co vás vede k tomu stále investovat peníze do této společnosti?

Je to mladá a stále se dynamicky rozvíjející společnost, sleduji ji od jejího založení. V této době je investice do realit, pokud to s nimi daná společnost umí, velmi výhodná. Lidé ze společnosti ENDEKA mě během několikaleté spolupráce přesvědčili, že ví, jak se na realitním trhu chovat, aby měla dobré finanční výsledky.

p. Burian

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Společnost ENDEKA pravidelně posílá svým investorům bilanční zprávy. Je pro vás důležité pravidelně dostávat informace, jak si společnost, do které jste vložil své peníze, stojí?

Bilanční zprávy jsou alfou a omegou, když se chcete něco dozvědět o dané společnosti. Pokud v ní člověk umí číst, získá v ní informace, které potřebuje k tomu, aby se mohl rozhodnout, zda do dané firmy investovat svůj kapitál. Když je společnost aktivně posílá svým investorům, dává najevo, že nemá co skrývat a je otevřená.

p. Burian

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Co je pro vás jako investora to nejdůležitější, na základě čeho se rozhodujete, kde investovat své peníze?

Kromě referencí a dostupných informací o dané společnosti, jsou to samozřejmě také lidé, kteří danou firmu zastupují. Svým chováním a přístupem si musí získat mou důvěru a to se v tomto případě podařilo.

p. Burian

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Jste dlouholetým investorem společnosti ENDEKA. Proč jste se rozhodl investovat prostřednictvím naší společnosti?

Líbí se mi jejich hlavní myšlenka, že opravují staré brněnské domy a dělají z nich moderní bydlení pro mladé rodiny. Dnešní mladí lidé nechtějí sami rekonstruovat, budovat. ENDEKA se přizpůsobila této situaci a nabízí přesně to, co trh chce. Díky tomu eliminuje riziko ztráty pro své investory.

p. Formánek

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Co nejvíc oceňujete na spolupráci?

Především si cením toho, že co se řekne, to také platí. Férový, osobní přístup a spolehlivost jsou velkým pozitivem naší spolupráce. Proto firmu doporučuji jako dobrou investiční příležitost také svým známým.

p. Formánek

Endeka logo

ENDEKA, s. r. o.

Jaké služby, které ENDEKA investorům nabízí, jsou pro vás nejdůležitější?

Mám velmi rád neformální, osobní setkání, která tato společnost pořádá. Na takových setkáních člověk nejen získá informace, ale domluví často i ty nejlepší byznysy.

p. Formánek