detail

3+KK - Bytový dům Jílkova

3+KK - Bytový dům Jílkova

+12

Popis

Třípokojový byt v nadstandardním provedení se nachází v podkroví čtyřpodlažního domu v oblíbených Židenicích. Prostor o velikosti 75 m2 disponuje obývacím pokojem s prostorem pro rohovou kuchyňskou linku a přímým vstupem na balkon s krásným výhledem do vnitrobloku se zahradami. Vstup na balkon francouzským oknem je také z druhého pokoje. Ze vstupní chodby je pak přístupná prostorná ložnice s okny do klidné ulice, koupelna a oddělená toaleta.

Vyšší standard bydlení potvrzují použité technologie a materiály v podobě vinylové podlahy, velkoformátových obkladů v trendy odstínech, bezfalcových dveří s magnetickým zámkem, venkovních žaluzií s elektronickým ovládáním nebo bezpečnostních dveří. Jsme brněnský developer a na kvalitě materiálů i provedení nám záleží. Věříme, že to oceníte i Vy.

Velkou předností jednotky je vzhledem k právě proběhlé rekonstrukci domu nízká položka v rámci příspěvku do fondu oprav. K celkovému optimalizovanému hospodaření v rámci bytu přispívá také úsporné podlahové vytápění a zateplení pláště domu spolu s výměnou oken a dveří, který po zpracování PENB bude spadat do třídy „B“.

Dalším velmi příznivým faktem je skutečnost, že se neplatí 4% daň z nabytí nemovité věci. V současnosti je byt družstevní s možností převedení do osobního vlastnictví do 1 roku. Financování hypotečním úvěrem zajištěno.

Byt je těsně před dokončením, přijďte se na něj podívat. V současné době se finišujeme společné části domu (chodby, sklepy atd.) a předpokládaný termín dokončení je 3/2019. Fotografie jsou pro představu, jak může Váš nový domov vypadat a byly pořízeny ve vzorovém bytě.

 

Zatím máte možnost si vybrat z:

Bytu 2+kk s terasou a zahradou v 1.NP

Bytu 3+kk se zahradou a balkonem v 2.NP

Bytu 3+kk s balkonem v 4.NP

Byt 3+kk s balkonem v 3.NP je již prodán.

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Nemůžete si vybrat z naší stávající nabídky? Každý měsíc pro Vás tvoříme nové byty.
2.990.000 Kč
3.690.000 Kč
3.390.000 Kč
3.290.000 Kč