Článek

Zaběhni si ENDEKA pětku

Zaběhni si ENDEKA pětku

Ve středu 17. dubna si nenechte ujít parádní běžecký závod ENDEKA pětka. Jak napovídá název soutěže, jedná se o běh na dráze 5 kilometrů, který se uskuteční na atletickém stadionu Pod Palackého vrchem v Brně, a to v rámci letního běžeckého poháru TRIEXPERT CUP. Přijďte si zasoutěžit.

Na kole i po svých

Našemu týmu je sport vlastní a nejraději máme pohyb venku na čerstvém vzduchu. Běh je pro člověka velmi přirozený pohyb. Přestože jsme především “kolaři” a máme svůj cyklistický ENDEKA BASSTA tým, spousta z nás doplňkově běhá nebo provozuje triatlon.

Někteří se pravidelně i nepravidelně zúčastňujeme závodu TRIEXPERT CUP a poměřujeme svou aktuální formu napříč týmem. Je to tradiční běžecký pohár, který letos vstoupí již do 23. sezóny a je velmi dobře organizačně zajištěný. Pro všechny tyto důvody jsme se rozhodli spojit své jméno právě s ním.

Radost z běhu

Účastníci i návštěvníci se mohou těšit především na běh 12 a půl kolečka na dráze atletického stadionu, kvalitní a velmi příjemný MONDO povrch, zdravé soutěžení, kamarádská setkání, poznávání nových podobně naladěných lidí, posunutí vlastních limitů, fandění a taky občerstvení. Pokud se chcete podívat, jaká atmosféra panovala na loňské ENDEKA desítce, mrkněte se na video zde.

Přihlásit se může úplně každý –  přímo na místě těsně před závodem. Je naplánovaných více rozběhů, což umožňuje jednoduše zvýšit kapacitu. Rozběhy jsou rozděleny podle výkonnosti, a tak se nemusíte bát, že byste na dráze zavazeli rychlejším závodníkům nebo naopak, že budete zakopávat o ty pomalejší.

Nenechte se zmást, soutěžit nebudeme pouze v běhu. Běžci mohou hrát o dárkový poukaz do běžecké a triatlonové speciálky TRIEXPERT v hodnotě 3 000 Kč. Jak jej můžete získat? Během závodu stačí vyplnit krátký dotazník, který vám rádi předložíme na našem ENDEKA stánku a z nichž vylosujeme jednoho výherce. Možná se štěstí usměje právě na vás.

Přihlaste se na událost na našem facebookovém profilu, ať víme, kolik nás bude.

Těšíme se. Hlavně na to, až spolu změříme síly!

 

Blog

Podobné články