realizace

Bytový dům - Soběšická

Bytový dům – Soběšická

Brno - Husovice, 3 bytové jednotky

Umístění

Soběšická 53D

Projekt malého bytového domu se 3 bytovými jednotkami s ikonickým názvem Tři terasy. Svým terasovitým členěním zahrady v prudkém svahu, kdy každá z teras přísluší jednotlivému bytu dává novým majitelům možnost užívat si svého kousku zeleně s dechberoucími výhledy.  I tento projekt byl zanedbanou nemovitostí, se kterou se už původní majitelé nedovedli vypořádat. Proto se svůj dům rozhodli s pomocí pana Šedy prodat. Proč právě nám a jak celý proces prodeje probíhal nám pan Šeda popsal v rozhovoru po ukončení celého projektu.

 

Na základě čeho jste se rozhodl se společností ENDEKA spolupracovat?

Společnost nás sama oslovila s tím, že by měli zájem o nemovitost, kterou jsem prodával. Sešel jsem se s nimi, probrali jsme vzájemné představy a nakonec jsme se domluvili. Vše, na čem jsme se domluvili, platilo.

Jaký dojem na Vás společnost  ENDEKA udělala?

Lidé z této firmy nejsou jen obchodníci, ale také vizionáři. Nechtějí pouze srazit cenu co nejníž, přesvědčili mě, že svými obchody opravdu chtějí naplňovat svou filozofii. To mě velmi potěšilo. Na realitním trhu se totiž pohybuji dlouho a takto férové jednání není vždy obvyklé.

Je něco, co vás na spolupráci s firmou ENDEKA překvapilo?

Byl jsem překvapen z celkového přístupu společnosti. Pochopil jsem, že to opravdu není typ investora, který chce za korunu koupit a za milion prodat. Velmi se mi líbil přístup k nemovitosti. Materiály, které se rozhodli použít na rekonstrukci, byly kvalitní. To mě příjemně překvapilo. Investoři se totiž často snaží vše pořídit co nejlevněji a pak co nejdráže prodat. Bez ohledu na kvalitu.

Bytový dům – Soběšická Bytový dům – Soběšická Bytový dům – Soběšická

realizace

Další realizace

Dům Goethe - projekt
Dům Kuba - projekt
Zahrady Šámalova - projekt
Byty na střeše města - projekt
Zobrazit celou nabídku