realizace

Bytový dům - Přadlácká

Bytový dům – Přadlácká

Brno - Zábrdovice, 13 bytových jednotek

Umístění

Přadlácká 12

Kompletní rekonstrukce pětipodlažního bytového domu s celkem 13 bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk a 2+kk v Brně-Zábrdovicích.  Dům prošel důkladnou rekonstrukcí doslova od podlahy až po střechu. Celkový vzhled budovy jsme se rozhodli respektovat a původní architektonický ráz od autorů Viléma a Aloise Kubových zachovat. Možná i proto nás oslovili majitelé sousedního bytového domu Přadlácká 14 s nabídkou prodeje jejich nemovitosti. Tuto nabídku jsme rádi využili a bytový dům je od začátku roku 2017 v naší správě. Co pana Zajíčka a paní Gorgoňovou přimělo oslovit s nabídkou prodeje právě nás jsme se pokusili zjistit v našem rozhovoru na konci celého prodeje.

 

Proč jste se spolu s dalšími majiteli rozhodli prodat váš dům zrovna naší společnosti?

ENDEKA koupila před časem bytový dům sousedící s naším. Líbilo se mi, jakým způsobem  přistupovali k úpravám, měl jsem možnost téměř živě sledovat rekonstrukci. Výsledek byl velice povedený. Původní majitel si navíc pochvaloval celkovou spolupráci s firmou. Proto jsme se rozhodli společnost ENDEKA sami oslovit  s tím, že bychom jí rádi prodali náš dům.

Zvažovali jste možnost prodeje domu přes realitní kancelář?

Zvažovali jsme různé možnosti. Když jsme ale měli doporučení sousedů a sami jsme viděli, jakým způsobem ENDEKA pracuje, rozhodli jsme se pro ni. Spolupráce splnila naše očekávání a jsem rádi, že jsme se rozhodli ji oslovit.

Jaká byla spolupráce s naším týmem?

Všichni, s kým jsem měl možnost se potkat, byli profesionálové. Vždy vstřícní, rychlí a velmi precizní. Spolupráce se mi velmi líbila a přesně vyhovovala mým potřebám.

Bytový dům – Přadlácká Bytový dům – Přadlácká Bytový dům – Přadlácká Bytový dům – Přadlácká

realizace

Další realizace

Dům Goethe - projekt
Dům Kuba - projekt
Zahrady Šámalova - projekt
Byty na střeše města - projekt
Zobrazit celou nabídku