Nečekejte až prodej vaší nemovitosti někdo zprostředkuje,
prodejte nám ji rovnou

Vizí naší společnosti je Brno plné spokojených rodin žijících v moderních a kvalitních domovech. Abychom jim mohli kvalitní bydlení dopřát, musíme vhodné nemovitosti nejprve nakoupit. Možná, že právě ta Vaše může sloužit jako kvalitní domov i dalším generacím. Zde uvádíme několik důvodů, proč ji prodat právě nám.

Vaši nemovitost náležitě oceníme

Zisk netvoříme nákupem nemovitostí pod cenou, ale kvalitně provedenou rekonstrukcí. Naše nemovitosti klienti patřičně oceňují, a proto vám můžeme nabídnout odkup nemovitosti za cenu, které opravdu odpovídá.

Zrealizovali jsme projekty za 256.161.188,- Kč

Těšíme se přízni našich investorů a máme dostatek vlastního kapitálu k nákupu Vaší nemovitosti. Dosud jsme zrealizovali nákup, rekonstrukci a prodej 112 bytových jednotek a 13 domů. Na to, jak se nám to povedlo se můžete podívat zde.

Máme zkušenosti, působíme na trhu 8 let

Jsme brněnská společnost, která se na trhu pohybuje od roku 2009. Za tu dobu jsme řešili snad všechny problémy, které při prodeji nemovitostí mohou nastat. Díky našim zkušenostem dokážeme odkup Vaší nemovitosti zrealizovat v krátké době a zařídit za Vás vše potřebné.

Neskrýváme se a jsme transparentní

Nemáme se za co stydět, a proto se neschováváme. Všichni zaměstnanci se ke své společnosti hrdě hlásí. V kontaktech se můžete podívat kdo u nás pracuje a s kým se v případě spolupráce setkáte. Bilanční zprávy a hospodářské výsledky pravidelně zveřejňujeme, jak se sluší a patří.

Kontaktujte nás a dohodneme se

Zajímá Vás cena Vaší nemovitostí? Nechte si od nás zdarma zpracovat odhad tržní hodnoty. Specializujeme se na nemovitosti v Brně a jsme přímým kupcem. Je jen na Vás, zda nám svou nemovitosti prodáte. Nebudeme Vás nutit do žádných zprostředkovatelských smluv nebo poplatků. Jsme přesvědčeni, že naší nabídce neodoláte. Těším se na budoucí spolupráci.

Marek Cifr