detail

3+KK - ul. Jílkova, Brno - Židenice

3+KK - ul. Jílkova, Brno - Židenice

+10

Popis

Nadstandardní třípokojový byt prodávaný včetně nábytku a kuchyňské linky se spotřebiči naleznete ve 2.NP menšího bytového domu s pouhými čtyřmi bytovými jednotkami v klidné lokalitě brněnských Židenic.

Obývací pokoj s kuchyní i ložnice se chlubí přímým vstupem na balkon a dále pak na zahradu náležící k bytu. Vyšší standard dokončení potvrzuje komfortní podlahové vytápění, moderní vinylové podlahy, designové bezfalcové dveře s magnetickým zámkem, venkovní žaluzie s elektronickým ovládáním, bezpečnostní vstupní dveře nebo velkoformátové obklady respektující aktuální trendy.

Příjemným bonusem je skutečnost, že při převodu neplatíte 4% daň z nabytí nemovité věci. V současnosti je byt družstevní, s možností do 1 roku převést do osobního vlastnictví. Financování hypotečním úvěrem zajištěno. Další velkou předností jsou nízké náklady na bydlení a nulový příspěvek do fondu oprav.

Byt je již dokončený, přijďte se na něj podívat. V současné době se finišují společné části bytového domu (chodby, sklepy atd.) předpokládaný termín dokončení 3/2019.

 

Zatím si máte možnost vybrat z:

Bytu 2+kk s terasou a zahradou v 1.NP

Bytu 3+kk se zahradou a balkonem v 2.NP

Bytu 3+kk s balkonem v 4. NP

Byt 3+kk s balkonem v 3. NP je již prodán.

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Nemůžete si vybrat z naší stávající nabídky? Každý měsíc pro Vás tvoříme nové byty.