detail

3+KK - Byty na střeše města

3+KK - Byty na střeše města

+13

Popis

Brněnský developer ENDEKA Vám přináší další realizaci, tentokrát s nádechem výjimečnosti a elegance, kousek od centra města. Vyberte si jeden ze tří střešních apartmánů a nechejte se hýčkat kvalitními materiály i nádhernými výhledy. Zasloužíte si to.

 

Mezonetový byt 3+kk na ploše 78 m2 představuje komfortní bydlení se dvěma balkóny a rozhledy jak na panorama města, tak do vnitrobloku. Prakticky uspořádaný interiér s pečlivě vybranými standardy a dostatkem denního světla poskytuje příjemnou atmosféru, ve které je radost bydlet i tvořit. Při pořízení neplatíte 4 % daň z nabytí nemovitosti a koupě lze financovat hypotečním úvěrem.

 

Vysoký standard dokončení:

- komfortní podlahové vytápění s termostaty

- praktické vinylové podlahy

- venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním

- příprava pro klimatizaci

- bezpečnostní vstupní dveře

- německá okna Schüco s trojskly

- stylové velkoformátové obklady

- moderní LED světla

- prověřené zařizovací předměty

- datové rozvody

 

Lokalita s dlouhou historií získala opět svou přitažlivost a umožňuje kvalitní dopravní spojení či dostatek místa pro odpočinek nebo nákupy. Svědčí o tom silnice s novým povrchem, dostatek zeleně a řada developerských projektů v okolí. Pro cesty do centra jistě oceníte blízkou zastávku MHD a pokud zatoužíte po delších cestách, tak pouhý 1 km od bytu na Vás čeká nádraží Brno - Židenice se spoji do Prahy, Bratislavy a Vídně..

 

Chcete vědět více? Neváhejte mne kontaktovat pro další informace.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Nemůžete si vybrat z naší stávající nabídky? Každý měsíc pro Vás tvoříme nové byty.
3.490.000 Kč
5.490.000 Kč
5.590.000 Kč
6.190.000 Kč