detail

2+KK - Bytový dům Jílkova

2+KK - Bytový dům Jílkova

+7

Popis

Bydlení s dispozicí 2+kk se nachází v menším řadovém domě se čtyřmi byty v brněnských Židenicích. Obytné místnosti jsou orientovány na jihozápad do klidného vnitrobloku se zelení. Z obou pokojů je přístupná dřevěná terasa se zahrádkou náležející k bytu, která velkoryse rozšiřuje prostor bytu. Příjemná je i skutečnost, že se nezapomnělo na technickou místnost s místem pro pračku a bojler.

Velkou předností je, vzhledem k právě proběhlé rekonstrukci domu, nízká položka v rámci příspěvku do fondu oprav. K celkovému optimalizovanému hospodaření v rámci bytu přispívá také podlahové vytápění a zateplení pláště domu spolu s výměnou oken a dveří, který po zpracování PENB bude spadat do třídy „B“.

Nadstandardní provedení jednotky je definované především použitými materiály v podobě kvalitní plovoucí podlahy, bezfalcovými interiérovými dveřmi, venkovními žaluziemi s elektronickým ovládáním a bezpečnostními vchodovými dveřmi. Velkoformátové obklady respektující aktuální trendy jsou již naším standardem spolu s designovými zařizovacími předměty. Jsme brněnský developer, na kvalitě materiálů a provedení nám záleží. Věříme, že to oceníte i Vy.

Velmi příznivým faktem je skutečnost, že se neplatí daň 4 % z nabytí nemovité věci. V současnosti je byt družstevní. Vzhledem k tomu, že je možné byt do 1 roku převést do osobního vlastnictví, je financování hypotečním úvěrem zajištěno. Byt je těsně před dokončením, přijďte se na něj podívat. V současné době se finišují společné části bytového domu (chodby, sklepy atd.) a předpokládaný termín dokončení 3/2019. Fotografie jsou pro představu, jak může Váš nový domov vypadat a byly pořízeny ve vzorovém bytě.

 

Zatím si máte možnost vybrat z:

Bytu 2+kk s terasou a zahradou v 1.NP

Bytu 3+kk se zahradou a balkonem v 2.NP

Bytu 3+kk s balkonem v 4.NP

Byt 3+kk s balkonem v 3.NP je již prodán.

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Nemůžete si vybrat z naší stávající nabídky? Každý měsíc pro Vás tvoříme nové byty.
2.990.000 Kč
3.690.000 Kč
3.390.000 Kč
3.290.000 Kč