Nabídka

Nabídka našich nemovitostí

O nás

O našich nemovitostech

Za život mnoho nemovitostí nekoupíte, o to důležitější je jejich kvalita. Koupí té naší v nás vyjadřujete důvěru. To vnímáme jako největší závazek.

1. Lokalita

Naše nemovitosti na okraji města nehledejte. Zaměřujeme se především na atraktivní lokality s kompletní infrastrukturou a plnou občanskou vybaveností. Nestavíme na zelené louce, ale využíváme potenciálu, který Brno má.

2. Rekonstrukce

Důraz na kvalitu je to, čím se chceme odlišovat od konkurence. Promyšlené dispozice, moderní trvanlivé materiály a individuální přístup ke každému bytu. To je náš recept na vytvoření bydlení, ve kterém můžete i Vy najít svůj šťastný domov.

3. Prodej

Nic před Vámi netajíme. Naši prodejci o nemovitosti vědí první poslední a dávají si záležet abyste měli všechny informace i Vy. Naše smlouvy jsou jasné a přehledné, žádné hvězdičky pod čarou nenajdete.

názory

reference

Jednání prodejkyně Báry bylo profesionální, velmi příjemné, celkově jsme s firmou ENDEKA hodně spokojeni a můžeme ji rozhodně doporučit.

Marcela Sečková

Doporučuji spolupráci s ENDEKA, s.r.o.
Již více než sedm šťastných let mám možnost spolupracovat s touto společností. Profesionalní tým lidí, kteří táhnou za jeden provaz, mají lidský přístup a zároveň odborné znalosti a úroveň v procesu obchodování s nemovitostmi na vynikající a obdivuhodné úrovni.Brno je s nimi opravdu hezčí 🙂

Veronika Michnová

V bytě od ENDEKA bydlím už měsíc a vše je SUPER! Jednání ze strany ENDEKA bylo naprosto bezproblémové, komunikace výborná, nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Děkuji celé společnosti a zejména Veronice Faltusové za trpělivost a vstřícnost.

Žaneta Charvátová


Společnost ENDEKA působí na našem trhu už nějaký ten čas a za mě můžu jen doporučit. Nemovitosti které nabízí jsou v krásném moderním stavu které jen tak někde nenajdete. Společnost jak má být! Chování a profesionálnost ke klientům je vždy na nejvyšší úrovni!!!

Tomáš Vaněček

V uplynulých týdnech jsme absolvovali dvě prohlídky nemovitostí společnosti Endeka. Ačkoli jsme se ani pro jednu z nich nerozhodli, rádi bychom vyjádřili absolutní nadšení z příjemného a korektního jednání. V obou případech (paní Tesařová, paní Faltusová) bych ocenil především neobvyklou dávku otevřenosti a upřímnosti, která celou komunikaci doprovázela. Veškerá interakce nezaváněla PR řečmi, nebyla zatížená jakýmkoli tlakem nebo návodnými frázemi. Člověk se opravdu cítil jako při diskuzi se známým, fundovaným v dané oblasti, který mu dává cenné rady při zohlednění vašich vlastních požadavků, potřeb a snů. Myslím si, že takové jednání není v tvrdém světě realit a developerství příliš obvyklé a bylo velice příjemné se s něčím takovým setkat.

Petr Kotrla

Korektní a profesionální jednání, vstřícnost a spolehlivost. Paní Tesařová nám vyšla maximálně vstříc jak během prodeje bytu (katastr, informace, dokumentace, osobní přístup), tak po něm, což není vždy samozřejmost. Mají nastaven agresivnější model financování (nepřistoupili na advokátní úschovu), ale u nás proběhlo vše v naprostém pořádku. Mohu doporučit.

Jan Hřebíček

Se společností ENDEKA spolupracuji již mnoho let. Za celou dobu se její představitelé chovají velmi profesionálně, korektně a především konzistentně. To z dlouhodobého hlediska oceňuji nejvíce. Firmu hodnotím velmi kladně a jejich služby, či produkty mohu směle doporučit.

Jan Veselý