Článek

„Jsem ráda, že se dostanu na místo činu“

„Jsem ráda, že se dostanu na místo činu“

Lodičky, buldoček a vždy milý a ochotný přístup. O kom, že je řeč? No přece o naší asistentce Verči. Bez ní by se to u nás rozhodně neobešlo. Vykomunikuje a zařídí i to, co si myslíte, že je nemožné. Kromě čtyřnohých mazlíčků a svého novomanžela taky miluje pořádek.

Na jaké pozici jsi pracovala, než jsi do firmy nastoupila?

Než jsem nastoupila sem, tak jsem pracovala taky na pozici asistentky v jedné ostravské firmě, která provozovala síť rychlého občerstvení po celém Česku a Polsku.

Jak ses o společnosti ENDEKA dozvěděla?

V roce 2016 jsme hledali s přítelem (teď už s manželem) ke koupi byt v Brně. V jednom inzerátu jsme narazili na menší 2kákáčko se zahradou a hned se nám zalíbilo. Bohužel bylo už v té době rezervováno, nicméně jsem si aspoň prohlídla internetové stránky prodejce. V té době jsem zároveň hledala práci. Na internetu na mě vyskočila nabídka pozice ve společnosti, která se mi zdála nějaká povědomá. 🙂 Ano, tušíte správně – byla to jedna a tatáž. A tak to všechno začalo.

Vzpomeneš si na první den, kdy ses ocitla tady v kanceláři?

Jasně, 35 °C, všichni na Riviéře a já si to pádila šalinou v černých lodičkách na pohovor někde na Jundrovskou do Komína.

Co všechno obnáší tvá práce asistentky?

Je to hodně pestré – od papírování a zvedání telefonů přes obíhání úřadů až po asistenci u prodeje nemovitostí. Při provozu pronájmu jednoho našeho apartmánu na Booking.com jsem měla možnost vyzkoušet si pozici recepční, manažera rezervací, uklízečky, opraváře a infolinky v jedné osobě s provozní dobou 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Co tě na tom všem baví nejvíc?

Asi to, že je práce různorodá. Od výše zmíněného papírování a zařizování všeho možného i nemožného se dostanu i na místo činu, kde celý koloběh – koupě, rekonstrukce a prodej nemovitosti – začíná a končí. Je super pozorovat, jak nemovitostem „vdechujeme nový život“. Jak nemusí staré chátrající domy zanikat, protože je „recyklujeme“.

Jak bys popsala atmosféru ve firmě? Co je podle tebe pro váš tým charakteristické?

Nejlíp atmosféru u nás ve firmě vystihují výrazy: „pohodová“ a „přátelská“. A co je pro nás charakteristické? Asi to, že všichni táhneme za jeden provaz.

Co děláš, když zrovna nepracuješ?

Momentálně je středobodem všeho dění náš čtyřnohý buldočí přírůstek, takže na pořadu dne jsou každodenní procházky. Nicméně volný čas trávím hlavně s rodinou – každý víkend si to s manželem míříme na východ republiky.

Blog

Podobné články