projekt

Zahrady Šámalova

nabídka

Přehled

Takových možností je v Brně jako šafránu. Prostorné bydlení s velkými balkony a vlastní zahradou jen pár minut od centra města. Vítáme Vás v Zahradách Šámalova.

Dispozice Podlaží Plocha Terasa Zahrada Cena Detail
1+1 1. NP 70 m² ano ne PRODÁNO zobrazit
3+KK 2. NP 165 m² ano ano PRODÁNO zobrazit
4+KK 3. NP 170 m² ano ano PRODÁNO zobrazit
4+KK 4. NP 205 m² ano ano PRODÁNO zobrazit
Zobrazit další

O projektu

Exkluzivní projekt s pouhými čtyřmi jednotkami splňuje ty nejnáročnější představy o komfortním bydlení v moravské metropoli. Uzavřený bezpečný areál zahrad poskytuje skvělé místo pro odpočinek, aktivní trávení volného času i rodinné oslavy.

Projekt odkazující na jednu z nevýraznějších prvorepublikových osobností se nese v duchu výjimečnosti, kterou nejvíce oceníte postupem času. Přesně tak, jakým způsobem se postava noblesního gentlemana, Přemysla Šámala, zapsala do naší historie.

Lokalita

Projekt se nachází v brněnské části Židenice, kde v okolí naleznete vše co ke spokojenému životu potřebujete. Počínaje školkami a školami, přes obchody, restaurace až po lékaře a nemocnici.

Ve chvílích volna jistě oceníte nedaleké dětské hřiště, park, sport centrum, tenisové kurty, koupaliště či stezku podél řeky Svitavy.

Kvalitní dopravní obslužnost představuje zastávka MHD pouhé 4 minuty chůze od domu (linky 8, 10, 12, 82 a noční N98), rychlé napojení na dálnici nebo vlakové nádraží vzdálené 1 km se spojením do Prahy několikrát denně.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.