projekt

Viladům U Vinohradu

nabídka

Přehled

Prostorné bydlení s velkými terasami v lokalitě, která si Vás získá. Objevujte krásy jižní části Brna a už žádný den nebude stejný.

Dispozice Podlaží Plocha Terasa Zahrada Cena Detail
4+1 1. NP 105 m² 14 m² ano 8.990.000,- Kč zobrazit
4+kk 3. NP 155 m² 15 m² - 10.490.000,- Kč zobrazit
4+kk 2. NP 84 m² 15 m² - REZERVACE zobrazit
3+kk 1. NP 65 m² - ano REZERVACE zobrazit
Zobrazit další

O projektu

Podzim se kvapem blíží a my jsme každým dnem blíže dokončení krásného projektu Viladům U Vinohradu.

 

Pouhé čtyři velké byty, prosluněné prostorné pokoje a okna orientovaná do zelených zahrad. Třešničkou na dortu jsou rozměrné terasy jako stvořené pro rodinná setkání a odpolední šálek nebo večerní skleničku něčeho dobrého.

 

To vše v našem obvyklém standardu pro zajištění nízkých měsíčních nákladů a pohodlného moderního bydlení.

Možnost vlastního parkování a garáže.

 

Dokončení: listopad 2021

Jedná se o družstevní byty s převodem do osobního vlastnictví v průběhu prvního roku. Díky tomu je možné financovat bankovním úvěrem.

 

Vizualizace domu jsou pouze ilustrativní a prodávající si vyhrazuje právo konečnou podobu domu změnit.

Lokalita

Chrličáci jsou právem hrdi na místo odkud pochází. A věřte, že i Vy si budete užívat klid, který tato lokalita poskytuje.

Současně zatoužíte-li po aktivním odpočinku, otevírá se Vám pestrá škála možností, které s každým ročním obdobím mají své kouzlo.

 

Jen pár minut od domu naleznete oblíbený koupací biotop, dětské hřiště s tenisovým kurtem a řada dalších aktivit na Vás čeká v okolí obchodního centra Olympia. Ať už lezecká stěna, inline stezka nebo napojení na cyklostezku Brno - Vídeň, která Vás provede krásami jižní Moravy a Dolního Rakouska.

 

Brněnské Chrlice vynikají také skvělou dopravní dostupností.

Metro tu sice nenajdete, ale napojení na dálniční síť je během chviličky a úžasně pohodlné je cestování vlakem, kdy nemáte starosti s parkováním a za rychlých 10 minut jste v samém srdci Brna.

Po večerním veselí v centru Vás domů zase navrátí noční linka N95 a zatoužíte-li po dálkách, je Vám k dispozici nedaleké mezinárodní letiště Brno. Tak kam to bude tentokrát? Londýn, Miláno, Kyjev,...

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.