projekt

Viladům U Klarisek

nabídka

Přehled

Viladům U Klarisek, příroda i město na dosah. Pohodové bydlení v klidné a žádané lokalitě poblíž soběšického kláštera Vám učaruje.

Dispozice Podlaží Plocha Terasa Zahrada Cena Detail
2+1 1. NP 50 m² ne ne Připravujeme zobrazit
4+kk 2. NP 98 m² ano ano Připravujeme zobrazit
4+kk 3. NP 85 m² ano ne Připravujeme zobrazit
4+kk 4. NP 90 m² ano ne Připravujeme zobrazit
Garáž - - - - Připravujeme zobrazit
Zobrazit další

O projektu

Projekt s pouhými čtyřmi jednotkami v původní vzdušné zástavbě rodinných domů poskytuje zcela jinou kvalitu bydlení než velké projekty s desítkami bytů.

 

Posezení na velkých terasách si Vás získá ať už rádi grilujete nebo se kocháte výhledy do zahrad. Zde na Vás dýchne pohoda na každém kroku a při poznávání okolí se jen utvrdíte, že jste vybrali správně.

 

Jedná se o družstevní byty s převodem do osobního vlastnictví v průběhu prvního roku. Díky tomu je možné financovat bankovním úvěrem.

Vizualizace domu jsou pouze ilustrativní a prodávající si vyhrazuje právo konečnou podobu domu změnit.

 

Lokalita

Lokalita jako stvořená pro spokojený rodinný život se vším potřebným v místě nebo blízkém okolí a k tomu řada pěkných míst na každodenní procházky i delší výlety.

 

Mateřská a základní škola, obchod, pošta, hřiště, restaurace, pivovar i klášter. Nad to cyklostezky, turistické pěšiny a husté lesy protkané nespočtem studánek. Toť jen malá ochutnávka z možností brněnských Soběšic.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.