projekt

Dům Sebrowitz

nabídka

Přehled

Dům Sebrowitz. Místo, kde se minulost setkává s budoucností. Místo pro Váš domov.

DispozicePodlažíPlochaTerasaZahradaCenaDetail
1+kk1. NP36 m²14 m²34 m²4.190.000,- Kčzobrazit
3+kk2. NP66 m²11 m²neREZERVACEzobrazit
3+kk3. NP68 m²11 m²neREZERVACEzobrazit
3+kk4. NP68 m²11 m²neREZERVACEzobrazit
2+kk5. NP80 m²12 m²nePřipravujemezobrazit
Garáž----Připravujemezobrazit
Zobrazit další

O projektu

Výstavní projekt naší činnosti na ulici Horova těží z využitímoderních technologií a velice oblíbené lokality se skvělou dostupností i nepřeberným množstvím míst pro trávení volného času.

 

Těšit se můžete na bydlení se zahrádkou, velkými balkony s výhledem na Wilsonův les a nejstylovější podkrovní byt, který byl doposud v naší nabídce.

Možnost pronájmu garáže v domě.

Neváhejte nás kontaktovat pro sjednání prohlídky.

 

Podporujeme začínající talenty, proto podoba nemovitosti vzešla z vítězného návrhu soutěže, který zpracoval student architektury David Petr.

Lokalita

Dnes jedna z největších brněnských částí se proměnila z původně zemědělské vesničky a roku 1919 byla jako brněnské předměstí připojena k městu. Poloha, bohatá zeleň a zástavba s řadou architektonických zajímavostí z ní činí jednu z nejhezčích čtvrtí Brna.

 

Okolí je doslova napěchováno možnostmi pro sportovní vyžití, toulky za kulturou, architekturou, gurmánskými zážitky nebo přírodou.

 

Za zmínku jistě stojí golfové odpaliště, sportovní a badmintonová hala, tenisové kurty, posilovny, střelnice, koupaliště a hvězdárna s planetáriem na Kraví hoře, blízké Sono centrum, Kulturní dům Rubín, knihovna, Dům dětí a mládeže, Kounicovy koleje, Jurkovičova vila nebo Vila Bohuslava Fuchse.

Chuťové pohárky obšťastníte ve vyhlášeném obědovém bistru přes ulici, rybí restauraci či vpivním baru, o jehož tataráku a vychlazeném pivu se mluví nejen na Moravě.

 

Ještě k tomu přidejme, že za pár minut jste v samotném centru města nebo na druhou stranu, podél řeky Svratky, na brněnské přehradě. Stejně tak jsou Vám pro chvíle oddechu k dispozici nedaleký Wilsonův les a Palackého vrch s netradičními výhledy.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.