projekt

Dům Kořenský

nabídka

Přehled bytů

Dům Kořenský. Všude dobře, v Brně nejlíp.

Dispozice Podlaží Plocha Terasa Zahrada Cena Detail bytu
2+kk 1. NP 60 m² ano ne Momentálně nedostupné zobrazit
2+kk 1. NP 48 m² ne ne Momentálně nedostupné zobrazit
4+kk 2. NP 94 m² ano ne Momentálně nedostupné zobrazit
4+kk 3. NP 94 m² ano ne 7.560.000,- Kč zobrazit
4+kk 4. NP 94 m² ano ne Momentálně nedostupné zobrazit
Parkovací stání - - - - Momentálně nedostupné zobrazit
Zobrazit další

O projektu

Dům Kořenský nesoucí jméno významného prvorepublikového cestovatele a přírodovědce bude Vašim hrdým domovem, ať už se ocitnete kdekoliv. Prostorné byty s výhledy do zelených zahrad a balkony přímo vyzývající k odpolednímu posezení u kávy si zamilujete jednou pro vždy. Již nyní se můžete těšit na dům s pouhými pěti jednotkami dokončený v našem obvyklém standardu pro pohodlné bydlení a hospodárný provoz. Neváhejte nás kontaktovat budete-li chtít být informování o novinkách v projektu.

Lokalita

Řečkovice spadající do severní části Brna jsou dobrou volbou pro všechny, kteří chtějí mít vše na dosah. Počínaje školami, hřišti, malými i velkými obchody, napojením na dálniční síť, přímým spojením MHD do centra, nedalekým technologickým parkem nazývaným české Silicon Valley, zámeckým parkem nebo vyhlášenou zmrzlinárnou. V okolní rozmanité přírodě si na své přijdete při pěších procházkách i cyklo výletech.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.