projekt

Dům Kořenský

nabídka

Přehled

„Všude dobře, v Řečkovicích nejlíp“. Tak pravil Jára Cimrman při své cestě z Vídně a možná také cestovatel Josef Kořenský.

Dispozice Podlaží Plocha Terasa Zahrada Cena Detail
2+kk 1. NP 60 m² ano ne Připravujeme zobrazit
2+kk 1. NP 48 m² ne ne Připravujeme zobrazit
4+kk 2. NP 94 m² ano ne Připravujeme zobrazit
4+kk 3. NP 94 m² ano ne 7.560.000,- Kč zobrazit
4+kk 4. NP 94 m² ano ne Připravujeme zobrazit
Parkovací stání - - - - Připravujeme zobrazit
Zobrazit další

O projektu

Dům Kořenský nesoucí jméno významného prvorepublikového světoběžníka a přírodovědce bude Vašim hrdým domovem, ať už se ocitnete kdekoliv.

 

Prostorné byty s výhledy do zelených zahrad a balkony přímo vyzývající k odpolednímu posezení u kávy si zamilujete jednou pro vždy.

Již nyní se můžete těšit na dům s pouhými pěti jednotkami dokončený v našem obvyklém standardu pro pohodlné bydlení a hospodárný provoz.

 

Neváhejte nás kontaktovat budete-li chtít být informování o novinkách v projektu.

Lokalita

Řečkovice spadající do severní části Brna jsou dobrou volbou pro každého, kdo chce mít vše na dosah.

 

Počínaje školami, hřišti, malými i velkými obchody, napojením na dálniční síť, přímým spojením MHD do centra, nedalekým technologickým parkem nazývaným české Silicon Valley, Zamilovaným hájkem, zámeckým parkem nebo vyhlášenou zmrzlinárnou. V okolní rozmanité přírodě si na své přijdete při pěších procházkách i cyklo výletech.

 

Cimrmanologové budou jistě nadšeni z originální cihly, vypálené samotných mistrem, zasazené do pomníku ve staré cihelně, kde vypomáhal nebo kvadratického glóbusu v bývalé měšťanské škole. Dech se jim zatají na náměstí u odlitku nohou Cimrmana i s jeho známým defektem - kachní blanou, přičemž odlitek zhotovili řečkovičtí občané ze stop zachovaných na břehu bývalého rybníka.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.