projekt

Dům Goethe

nabídka

Přehled

„Člověk musí hodně procestovat, aby poznal všechnu tu krásu, kterou může mít doma.“ Johan Wolfgang von Goethe

Dispozice Podlaží Plocha Terasa Zahrada Cena Detail
2+kk 1. NP 47 m² ne 20 m² 4.290.000,- Kč zobrazit
3+kk 2. NP 53 m² ne sdílená 4.190.000,- Kč zobrazit
3+kk 3. NP 61 m² ne sdílená 4.690.000,- Kč zobrazit
Zobrazit další

O projektu

Projekt v klidné lokalitě Nových Černovic oslní nejen světoběžníky spojením pohodového bydlení se zahradou a skvělou dostupností do středu města.

 

V domě se nachází tři byty s dispozicí 2kk a 3kk a v suterénu naleznete nadstandardní prostory pro uložení řady sezónních potřeb nebo vytvoření dílny pro šikovného kutila.

 

Použité moderní technologie zajišťují nízké měsíční náklady a nulový fond oprav ušetří Vaši peněženku.

 

Při pořízení neplatíte 4 % daň z nabytí nemovitosti, ani provizi.

Jedná se o družstevní byty s převodem do osobního vlastnictví do 1 roku. Díky tomu je možné financovat hypotečním úvěrem.

Lokalita

Goethova, Brahmsova a dnes Slámova. Tak šel čas s ulicí v brněnských Černovicích, odkud jste za slabou půlhodinku pěšky v samotném centru. Cestujete-li raději MHD, máte na výběr z několika linek trolejbusů, tramvají i nočních linek a vystačíte si s pouhými 10 minutami.

 

Lokalita poskytuje mimo veškeré potřebné zázemí počínaje školkami, hřišti nebo obchody také rychlé napojení na dálniční síť.

 

Restaurace v okolí, tenisové a beach kurty, stejně jako blízká cyklostezka podél řeky Svitavy, jsou k dispozici pro Vaše volné chvíle.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.