projekt

Dům Essler

nabídka

Přehled

Pohodové bydlení na břehu řeky Svitavy s připomínkou období největšího rozmachu Brna.

Dispozice Podlaží Plocha Terasa Zahrada Cena Detail
Prodej sklepních jednotek 1.PP 1,6 m² - 13,1 m² 20.000,- Kč/m² zobrazit
Pronájem garáže 1. NP 12 m² PRONAJATO zobrazit
2+1 1. NP 54 m² 9 m² sdílená PRODÁNO zobrazit
3+kk 2. NP 65 m² 5 m² sdílená PRODÁNO zobrazit
Zobrazit další

O projektu

Doby, kdy bývalo Brno označováno moravským Manchesterem jsou dávno za námi.

Ovšem osobnosti jako Karl Offermann, bratři Stiassni, Löw-Beerovi či rodina Esslerů se podíleli na vzestupu Brna tak výraznou měrou, že si jistě zaslouží, aby neupadli v zapomnění.

Především díky takovýmto osobnostem je dnes Brno tím, čím je.

 

Dům odkazující na nedalekou Esslerovu přádelnu zaujme dispozičně zajímavými byty, terasami a společným dvorem s přístupem k říčce Svitavě, jenž dodává celému projektu pohodu a osobitost.

 

Těšit se můžete na:

  • nevšední bydlení
  • moderní standardy
  • velké sklepy k dokoupení
  • pohodovou atmosféru domu s pár byty
  • okolí s řadou pěkných míst pro volný čas

Lokalita

Maloměřice a Obřany rozkládající se podél pomalu plynoucí Svitavy nabízí tolik možností pro trávení volného času jako málokde v Brně.

 

Okolí řeky si zamilujete ať už rádi běháte, jezdíte na kole, bruslích, koloběžce, skateboardu nebo protahujete tělo na venkovních hřištích.

 

Obzvlášť dětem bude nějakou dobu trvat, než vyzkouší všechna pískoviště, houpačky a prolézačky. Oči jim zazáří při pohledu na detailně propracovanou zahradní železnici a stejně tak při návštěvě roztomilého Lama centra. Za zmínku stojí též nedaleké sluneční lázně, pumptrack pro zanícené bikery a techniku lezení vypilujete na nejvyšší lezecké stěně v ČR.

 

Fanoušci sportu budou nadšeni z domácích svatostánků florbalového Hattricku, ragbyových Dragonů, majlonťáckých házenkářů či siláků z Hellasu.

 

Táhne-li Vás to více do přírody, budete si užívat romantické výhledy na Brno z lomu Hády, kvetoucí koniklece na Obřanské stráni a při touze po delším toulání je to co by kamenem dohodil do Moravského krasu, dříve oprávněně nazývaném Moravské Švýcarsko.

 

Snadná dostupnost MHD (linky 4 a N94) samozřejmostí a pro každodenní nákupy blízký supermarket Billa.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.