projekt

Dům Kořenský

nabídka

Přehled

„Všude dobře, v Řečkovicích nejlíp“. Tak pravil Jára Cimrman při své cestě z Vídně a možná také cestovatel Josef Kořenský.

DispozicePodlažíPlochaTerasaZahradaCenaDetail
2+kk1. NP42 m²nene4.090.000,- Kč zobrazit
2+kk1. NP57 m²19 m²ne5.490.000,- Kč zobrazit
4+kk2. NP95 m²11 m²neREZERVACE zobrazit
4+kk3. NP95 m²11 m²neREZERVACE zobrazit
4+kk4. NP95 m²11 m²ne8.660.000,- Kč zobrazit
Parkovací stání----Připravujeme zobrazit
Zobrazit další

O projektu

Dům Kořenský nesoucí jméno významného prvorepublikového pedagoga a cestujícího spisovatele bude Vašim hrdým domovem, ať už se ocitnete kdekoliv.

 

Prostorné byty s výhledy do zelených zahrad a balkony přímo vyzývající k odpolednímu posezení u kávy si zamilujete jednou pro vždy.

Již nyní se můžete těšit na dům s pouhými pěti jednotkami dokončený v našem obvyklém standardu pro pohodlné bydlení, hospodárný provoz a parkovací místa hned u domu.

 

Prodej spuštěn již nyní.

Neváhejte nás kontaktovat pro sjednání prohlídky.

Předpokládané dokončení projektu: prosinec 2020.

Lokalita

Řečkovice spadající do severní části Brna jsou dobrou volbou pro každého, kdo chce mít vše na dosah.

 

Počínaje školami, hřišti, malými i velkými obchody, napojením na dálniční síť, přímým spojením MHD do centra, nedalekým technologickým parkem nazývaným české Silicon Valley, Zamilovaným hájkem, zámeckým parkem nebo vyhlášenou zmrzlinárnou. V okolní rozmanité přírodě si na své přijdete při pěších procházkách i cyklo výletech.

 

Cimrmanologové budou jistě nadšeni z originální cihly, vypálené samotných mistrem, zasazené do pomníku ve staré cihelně kde vypomáhal nebo kvadratického glóbusu v bývalé měšťanské škole. Dech se jim zatají na náměstí u odlitku nohou Cimrmana i s jeho známým defektem - kachní blanou, přičemž odlitek zhotovili řečkovičtí občané ze stop zachovaných na břehu bývalého rybníka.

prodej

Další nemovitosti k prodeji

Svůj vysněný byt jste v tomto projektu nenašli? To vůbec nevadí. Máme hned několik dalších a jiným domům původní lesk a slávu brzy navrátíme.